Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Kroužky pro kojence, batolata, děti a dospívající

Rolex wurde 1963 in der Generalversammlung geboren, Replik Rolex replicaes sei denn, die Rolex Daytona, Daytona USA und die Veranstaltung, die endgültige Auswahl für den vorgesehenen Zeitfahren der Rolex-Uhren, werden zusammenfallen,replica uhren chopard die Quelle der Daytona-Serie, Rolex Experience 53 Jahre der Geschichte replica uhren shopsind immer noch das klassische Design des Jahres, und Rolex war schon immer die Stillinie, anstatt die Entwicklung der iterativen Evolution, ist die Wartung von Rolex der Hauptgrund für viele der Klassiker.

Nalezené podkategorie:

Odkazy v kategorii Kroužky pro kojence, batolata, děti a dospívající

 • Outdoor cvičení pro děti od 1 roku do 2,5/3 roků -SPOLU

  Lekce jsou zaměřeny na rozvoj pohybových aktivit v přírodě. Díky básničkám a písničkám, které pohybové hry a cvičení doprovázejí, získávají děti cit pro rytmus, rozvíjí reč a hrubou motoriku. Lekce trvá 30 minut za každého počasí (kromě deště). Konají se v pátek od 10:00 v okolí Cacovického ostrova a cyklostezky v Maloměřicích, cena 80 Kč (zakoupení vstupu bude vždy jednotlivě před lekcí, je nutné si pokaždé rezervovat místo do 20:00 předcházejícího dne formou sms 723 637 812, emailem spolu.ad(zavináč)gmail.com nebo FB zprávou či potvrzením účasti na události na profilu SPOLU).

  Odkaz: www.facebook.com/SPOLU-1323920760956844/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100001725706253&fref=tag

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Rodinný lezecký kurz

  Sportovní areál Komec od nového roku nově nabízí individuální kurzy lezení pro rodiny s dětmi. Instruktor se věnuje výhradně Vám, absolvujete tak výuku v soukromí a natrénujete jistící techniku sami na sobě. Určeno pro dva dospělé a až tři děti. SUPER ZÁBAVA NA VÍKEND. Kontakt: www.komec.cz / 727 952 768

  Odkaz: www.komec.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • HUDEBNÍ KROUŽEK V SOLNÉ JESKYNI

  Připravili jsme pro vaše děti jedinečný projekt pro posílení jejich hudebních schopností a zdraví zároveň. Od listopadu každý měsíc vždy v úterý bude probíhat v solné jeskyni Star Brno na Jugoslávské 27 hudební kroužek. Kroužek je rozdělený do dvou věkových skupinek::

  • 17.00-17.45 - děti od 3 do 6 let
  • 18.00 – 18.45 - děti od 6 do 9 let.

  Cena za lekci 150,- Kč.

  Počet dětí ve skupince max. 8. Hlásit se můžete na tel. 601 308 738 nebo pište na info(zavináč)ciperove.com, www.ciperove.com

   

  Odkaz: www.ciperove.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Movendo-pohybem k radosti - Taneční hrátky pro děti 3-5 let, Taneční hrátky pro (pra)rodiče s dětmi 3-5 let

  Ke jménu MOVENDO jsme dodali dovětek - pohybem k radosti, protože vám v Movendu chceme nabídnout místo, kde můžete zapomenout na okolní svět, protáhnout se, uvolnit, nabít se energií a oddat se radosti z pohybu. Tomu odpovídá nejen jóga, ale i volný, svobodný tanec.
  Taneční hrátky pro děti 3-5 let - Tanečky pro nejmenší jsou plné pohybových her a zábavnou formou rozvíjí psychomotoriku a kreativitu předškolních dětí. Maminky mohou během tanečků využít naší odpočívárny nad šálkem čaje či kávy.
  Taneční hrátky pro (pra)rodiče s dětmi- Rádi byste trávili se svými dětmi či vnoučátky příjemný čas plný pohybu? Lekce tanečních hrátek zabaví nejen děti, ale i dospělé. A pocit z aktivního společně stráveného času je k nezaplacení. Přijďte si zatančit do nově otevřeného pohybového studia na Lidické!
  Kontakt: e-mail: info(zavináč)movendo.cz, telefon: +420 602 738 323, +420 601 320 100.

  Odkaz: movendo.cz/

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Cvičení pro miminka SPOLU

  Kurz cvičení pro miminka a batolátka v Orlovně v Husovicích, v úterý dopoledne pro děti od 3 do cca 18 měsíců. Všechny lekce jsou přizpůsobeny dětem dle jejich psychomotorického vývoje. Pomůcky, básničky, pohybové hry vybíráme pro miminka přímo na míru. Cvičíme s gymnastickými míči, na hraní a rozvoj používáme overball, psychomotorický padák, hudební nástroje. U každého cviku ukazujeme více variant a přizpůsobíme pomůcky konkrétně každému miminku. Rozvíjíme hrubou, jemnou motoriku, sluch, zrak. Nečekejte u nás lekce pro 20 maminek s dětmi. Naše lekce jsou v menším počtu, individuálně se věnuji každému dítěti a snažím se o to, aby se i maminky u nás na cvičení cítily příjemně. Lekce vede zkušená lektorka, pedagožka, laktační a šátková poradkyně. Bližší informace na spolu.ad(zavináč)gmail.com, 723 637 812 nebo facebook SPOLU.

  Odkaz: www.facebook.com/SPOLU-1323920760956844/?timeline_context_item_type=intro_card_work&timeline_context_item_source=100001725706253&fref=tag

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Taneční školička Ivy Cenkové

  Taneční školička Ivy Cenkové se zabývá výukou tance a baletu pro děti předškolního a školního věku. Výuka je zaměřena na celkový pohybový a taneční rozvoj dítěte. Během taneční průpravy zároveň dochází k rozvoji osobnosti a talentu dítěte. Taneční školička Ivy Cenkové zároveň připravuje malé tanečníky a tanečnice pro přijetí na Základní umělecké školy. Kde tančíme: 1) Brno-střed, Dvořákova 13 - úterý 16:00 -16:45,2) ZŠ Svážná, Brno-Nový Lískovec - rozvrh bude až v září , 3) ZŠ Komenského , Slavkov u Brna - úterý 16:00-16:45, 4) TJ Sokol Hodějice - pondělí : začátečníci 15:30-16:15, pokročilí 16:30-17:15. Kontakt: Mgr. Iva Cenková, i.cenkova(zavináč)seznam.cz, +420777110059 . Přihlásit se můžete pomocí výše uvedeného e-mailu nebo telefonu. Do mailu prosím uveďte, o jaký den máte zájem, jméno a věk dítěte. Školička má i svoje stránky na facebooku - www.facebook.cz/tanecniskolicka

  Odkaz: www.tanecniskolicka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.67/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • BALETNÍ ŠKOLKA BERUŠKA

  BALETNÍ ŠKOLKA BERUŠKA se zabývá baletní a taneční průpravou dětí ve věku 3 - 6 let.Výuka probíhá zábavnou formou, v níž si děti prostřednictvím různých her a písniček osvojí základy klasického baletu, prvky moderního a lidového tance či gymnastiky. Děti se tak již od útlého věku naučí správnému držení a postavení těla, zlepšovat obratnost, vnímat hudbu a rytmus, rozvíjet osobnost a talent, posílit fyzickou zdatnost, koordinaci a rovnováhu. Součástí hodiny v Baletní školce Beruška je také zapojení a procvičení základů anglického jazyka, které je zahrnuto do našich tanečků a říkanek. Kde cvičíme: každý pátek od 16.00 do 16:50 v sále Beruška v prostorách Sokola na Kounicova 22 v Brně. Kontakt: Mgr. Eva Hanáková, hanakova.eva@email.cz,+420 775 119 652.

  Odkaz: www.baletniskolka.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena