Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Příměstské a pobytové tábory, letní školičky

Odkazy v kategorii Příměstské a pobytové tábory, letní školičky

 • Letní intenzivní kurzy plavání – 17.-21.7. a 14.-18.8.2017

  Kurzy plavání vhodné jak pro nováčky od 6 měsíců tak pro pravidelně plavající plaváčky do 10 let. Během celého týdne potkáváte ve vodě stále stejnou instruktorku nebo instruktora. Ti se zaměřují na individuální přístup a snaží se, aby dítě překonalo blok z vody nebo nějakého cviku, pokud se u něj vyskytuje, také na zdokonalení jednotlivých plaveckých dovedností, zkrátka na vše, co vaše dítko zrovna potřebuje. Těší se na vás Plaváčci.

   

  Odkaz: www.plavacci.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Příměstské tábory s plaváním pro děti od 5 do 12 let u Plaváčků v Orlovně v Husovicích

  17.-21.7.2017 – Máme rádi zvířata
  14.-18.8.2017 – Trollové
  Provoz obou příměstských táborů je v době 7:45 - 16:30 hod, zázemí zajištěno v prostorách Orlovny na Vranovské. Děti si celý týden užijí překrásného prostředí zahrady uvnitř vnitrobloku. Čeká je týden plný zábavy, legrace, ale i poznání. Naše tábory jsou sportovně zaměřené - každý den lekce plavání, dětská jóga a dostatek přirozeného pohybu venku, který dětem v dnešní době tak chybí. Každodenní lekce plavání jsou pro děti velmi efektivní. Kromě osvojení plaveckých dovedností do lekcí zapojujeme sebezáchranné prvky, aby se děti nejen naučily plavat, ale i správně reagovat při neočekávaných situacích a chovat se u vody bezpečně. Na našich táborech je na 15 dětí vždy 2 lektoři. Zajišťujeme bezmasé obědy. Rezervujte místo dětem včas na tel. 604 344 219, více na www.plavacci.com.

  Odkaz: www.plavacci.com

  hodnoceni webuhodnoceni webu (1.33/5) - hodnoceno 3 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • Sportovní areál Komec - sportovní příměstské tábory 2017

  Sportovní areál Komec nabízí sportovní příměstské tábory pro děti od šesti do patnácti let. Kvalifikovaní instruktoři, pro ně budou mít připraven pestrý program, plný sportu a skvělé zábavy. V programu je zahrnuto nejen lezení na venkovní a vnitřní stěně, ale rovněž další sportovní aktivity na tenisových nebo multifunkčních hřištích, společenské a vědomostní hry. V těsném sousedství areálu je cyklostezka a přírodní biotop, který během táboru děti navštíví. Během programu budou mít děti příležitost vyzkoušet adrenalinové aktivity, slaňování, provazový žebřík a lanovku z vrcholu komárovské rozhledny až na zem. Termíny: JARO 2017 13. - 17. 3., LÉTO 2017 10. - 14. 7., 24. - 28. 7., 7. - 11. 8., 21. - 25. 8. Kontaktní osoba: Lucie Mrázek, tel.: 725883487, info(zavináč)komec.cz

  Odkaz: www.komec.cz

  hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
  Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
   
 • LESNÍ TÁBOR NA MLÝNĚ - pro děti od 6 do 14 let

  22.-28.7.2017, Hálův mlýn , Lažánky. Rekreační středisko se nachází v nádherném prostředí parku Údolí Bílého potoka, které se táhne od Veverské Bítýšky až k Velké Bíteši. Děti čeká týden dobrodružství uprostřed přírody s novými kamarády a dospěláky, co si nezapomněli hrát. Při příznivém počasí denně lekce plavání ve venkovním bazéně.
  NA CO SE DĚTI MŮŽOU TĚŠIT:

  • budíček a rozcvičky
  • jóga
  • stezka odvahy, noční hry
  • za pěkného počasí koupání v bazéně a lekce plavání
  • dobrodružné hry a dovednosti přežití v přírodě
  • večery s kytarou u ohně
  • V ceně:
   • ubytování
   • plná penze a celodenní pitný režim (možno domluvit dietu pro celiaky, vegetariány i vegany)
   • program a pomůcky
   • lekce plavání za hezkého počasí
   Kontakt: tel.604 344 219, info(zavináč)plavacci.com.

   Odkaz: www.plavacci.com

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • TÝDEN S HARRY POTTEREM - 25.7. - 29.7., 8.8. - 12.8.

   Centrum Pohyblivý svátek, Dominikánská 11, Brno. Kurz je určen pro děti od 11 let, maximální kapacita je 8 osob/akce. V ceně kurzu je zahrnuto vedení lektorů po celou dobu konání akce (5 pracovních dní vždy od 9:00 do 16:00), veškerý potřebný materiál i pomůcky, během dne zde bude zajištěn pitný režim a drobné občerstvení (ovoce). Oběd je zajištěn v blízké restauraci formou běžných meníček, hradí se zvlášť. Pokud má dítě dietu, je alergické apod., informujte nás prosím v rámci přihlášky.
   Co Vás čeká v rámci akce TÝDEN S HARRY POTTEREM: Každý den bude plný her, výroby různých předmětů z kouzelnického světa, hádanek a dalších aktivit, které zatím nezveřejníme, abychom nepokazili překvapení :-) Můžete se těšit třeba i na krátké LEGO filmy o Harry Potterovi. Také si spolu trošku procvičíme angličtinu – použijeme ji při výrobě kolejního deníku a při plnění některých úkolů (na úrovni začátečníků-mírně pokročilých ZŠ).
   Malá ochutnávka z programu celého týdne:
   - vyrobíme si spolu vlastní kouzelnické hůlky
   - nabarvíme si kravatu a vyrobíme náramky podle barev koleje, kterou si zvolíte
   - z polymerové hmoty FIMO budeme vyrábět klíč se zlomeným křídlem, odznaky, obal na deník...
   - vyluštíme spolu hádanky, které řešili Harry, Ron a Hermiona, když se snažili zabránit Snapeovi v získání kamene mudrců. Na nejrychlejšího řešitele bude čekat drobná odměna
   - budeme hledat a získávat 7 viteálů
   - na závěr Vás čeká kvíz: Jak dobře znáte Harryho Pottera

   Odkaz: www.pohyblivysvatek.cz/1-404-1469431800-tyden-s-harry-potterem/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstské plavecké tábory Brno 2017

   Tábory probíhají v Brně Kohoutovicích, na Kraví hoře a v Zábrdovicích. Pro letní prázdniny 2017 jsme připravili osm týdnů příměstských táborů v Kohoutovicích, šest na Kraví hoře a dva v Zábrdovicích. Naše zázemí je na sportovním hřišti nebo areálu koupaliště. Tréninky plavání probíhají 1x - 3x denně. Připravovaný program zahrnuje spoustu dalších aktivit např. celotáborová tematická hra o ceny, tanec ve vodě, závody na člunech, karneval, kreativní odpoledne s malováním na obličej a bude toho daleko více. Na táborech je zajištěna plná penze. Děti dostanou po ranním plavání svačinku, po dopoledním programu oběd v restauraci a po odpoledním plavání zase svačinku. Snažíme se vést děti ke zdravému životnímu stylu nejen sportem, ale také kvalitním a vyváženým stravováním. Více informací naleznete na www.plaveckaskolabrno.cz , nebo na tel. 777 198 375.

   Odkaz: www.plaveckaskolabrno.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4.96/5) - hodnoceno 26 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Tenisový příměstský tábor v Brně - Žabovřeskách

   Na kurtech Clubu Classic v Žabovřeskách se o letních prázdninách uskuteční tenisový příměstský tábor a to v šesti termínech: 6.-10.7. 2015, 13.7.-17.7., 20.7.-24.7., 10.8.-14.8., 17.8.-21.8., 24.8.-28.8. V termínu 13.7.-17.7. 2015 kombinace tenisu s angličtinou. Trvání kempu: Pondělí až Pátek, 8:00 – 15: 30 hod. Maximum dětí přihlášených na turnus je 20. Denně: 4 hodiny tenisu (2 tréninky), další sporty a hry, svačina, oběd v blízké restauraci. Trénink je organizován ve skupinové formě, vyspělejší hráči mají možnost si zahrát tréninková utkání ( dvouhra, čtyřhra). Tenisový tábor je určen začátečníkům i pokročilým hráčům. Děti ve věku od 5 do 15 let se naučí základy tenisové techniky, pokročilejší hráči zde mohou zdokonalit svoji hru. Program je doplněn dalšími sporty a hrami. Svačina, pitný režim a oběd je samozřejmostí. Vaše děti si z tábora odnesou skvělé sportovní zážitky a samozřejmě ocenění za absolvování tenisového kempu. Cena 2800 Kč. Více informací a přihlášku najdete na webu www.2treneri.cz Těšíme se na setkání na kurtech.

   Odkaz: www.2treneri.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 2 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • VENKU – letní výtvarné kurzy pro děti od 3 do 12 let

   VENKU není jen příměstský tábor, ale především ateliér, dílna, otevřený prostor pro rozvoj kreativity, hravosti, tvůrčího a kritického myšlení. Našim smyslem je propojení přírodního prostředí s výtvarnou tvorbou a estetickým vnímáním našeho okolí. Děti si mohou během týdne vyzkoušet zajímavé výtvarné vyjadřovací prostředky (experimentální i klasické), práci s přírodními materiály, velkými a neobvyklými formáty, fotoaparátem. Nejde nám jen o to naučit se tvořit a mít hezký zážitek. Ale skrz prožitky poznávat sebe, své okolí, možnosti i přírodu. Proces tvorby nám pomáhá učit se dívat– vnímat a rozumět. Čtyři termíny vždy pro dvě věkové kategorie od 3 let a od 6let. Skupiny budou prostupné podle možností a sil dětí. Kapacita jedné skupiny je 10 dětí.
   Termíny:
   11.–15. července
   18.–22. července
   1.–5. srpna
   8.–12. srpna
   V ceně kurzu je bio strava, pitný režim, zázemí za každého počasí a veškeré výtvarné pomůcky a materiál. Cena 2400 Kč /týden. Po domluvě můžete děti přihlásit jen na vybrané dny. Přihlášky a informace: www.petit.cz/kurzy, jana.reichel(zavináč)email.cz

   Odkaz: www.petit.cz/kurzy/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Tenisová škola Brno

   Tenisová škola Brno bude nabízet pro léto 2016 příměstské tábory s tenisem. Tenisová škola Brno se zaměřuje na pravidelnou celoroční výuku tenisu dětí i dospělých všech výkonostních skupin. Výuka probíhá na kurtech Moravské Slávie. Výuka dětí od 4 let probíhá ve skupinkách 2 až 4 dětí. Děti ve věku 4-7 roků začínají s minitenisem (zmenšený kurt a měkčí tenisové míče) , děti od 8 let postupně přecházejí na velký kurt. Program: DOPOLEDNÍ PROGRAM - HRY - VLASTNÍ KLUBOVNA S DĚTSKÝM KOUTKEM, SVAČINA, TENISOVÝ TRÉNINK, OBĚD, ODPOLEDNE PLÁNUJEME VÝLETY - ANTROPOS, VIDA PARK, JUNGLE PARK, DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ, KOUPALIŠTĚ BIOTOP NEBO RIVIÉRA, VÝLETY KOLEM ŘEKY SVRATKY PO CYKLISTICKÉ STEZCE - VLASTNÍME I PŮJČOVNU KOLOBĚŽEK A IN-LINE BRUSLÍ A NA ZÁVĚR TÝDNE TENISOVÝ TURNAJ MALÝCH TENISTŮ.

   Odkaz: www.garysport.cz/tenisova-skola/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (3.5/5) - hodnoceno 4 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstské (nejen) in-line tábory 2017

   Již několikátým rokem pořádáme pro děti ve věku 6-12 let příměstské tábory s různou sportovní náplní . Tento rok nebude výjimkou, již teď se můžete hlásit na vybraný termín v čase jarních nebo letních prázdnin .
   Jarní tábor:
   (nejen) LEZECKÝ TÁBOR v termínu 13.3.-17.3.2017
   Letní tábory
   •IN-LINE tábory v termínech: 10.7.-14.7.2017, 17.7.-21.7.2017, 31.7.-4.8.2017, 14.8.-18.8.2017, 21.8.-25.8.2017
   •LEZECKÉ tábory v termínech: 24.7.-28.7.2017, 7.8.-11.8.2017, 28.8.-1.9.2017
   •SPORTOVNÍ tábory v termínech: 3.7.2017, 4.7.2017, 7.7.2017

   Odkaz: www.inline-akademie.cz/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4.6/5) - hodnoceno 5 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstské tábory se sportovním zaměřením

   KDY: Od 1.7.2016 po celou dobu letních prázdnin – každý všední den. Děti je možno přihlašovat na týdenní, vícedenní i jednodenní pobyt.
   KDE: Volejbalové kurty Lužánky, Drobného 27, Brno, 602 00
   PRO KOHO: Tábory jsou určené pro děti 7-12 let (po domluvě starší i mladší) Cena: 1.750,- /týden.
   PROGRAM: ZAČÁTEK DNE - 9:00 (od 8:30 příchod dětí) KONEC DNE - 17:00 Náplň: PŘEVÁŽNĚ MÍČOVÉ SPORTY, dále táborové a pohybové hry se zaměřením na celkový rozvoj dítěte, návštěva bazénu, aktivity v lužáneckém parku, výlety do okolí Brna, kroužky. Pro případ nepříznivého počasí je zajištěna hala Vodova. Tréninky a ostatní aktivity budou vedeny trenéry mládeže jednotlivých sportovních klubů Každý pátek bude probíhat přátelské rozlučkové posezení, kam jsou srdečně zváni i rodiče dětí.
   KONTAKTY: Volejbalové kurty Lužánky Marek Novák M: +420 777 575 109, m.novak(zavináč)vkkpbrno.cz

   Odkaz: www.volejbal-luzanky.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Letní příměstské tábory s Lesní mateřskou školkou Medlánka -24.-28.7.

   Kde: Lesní mateřská školka Medlánka, lze se k ní dostat z konečné tramvaje č. 12 nebo z autobusové zastávky Medlánky škola.
   Termín: 24.- 28.7. – pro děti od 3 do 7 let. Tábory probíhají od pondělí do pátku. Děti můžete přivést v čase od 8 do 9 hodin a vyzvednout si je do 16:30.
   Cena: Cena za turnus tábora je 2150,- Kč včetně stravného (stravné činí 50 Kč/den)
   Kontakt: Pro bližší informace můžete kontaktovat Mgr. Zuzanu Literákovou– 606 961 232, medlanka(zavináč)frankbold.org
   NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT: Pojďte s námi prožít prázdninová dobrodružství v krásné přírodě Medláneckých kopců. Děti se mohou těšit na dny plné dobrodružství a her s kamarády. Dozvíme se, kdo žije v naší kouzelné zahradě a prozkoumáme široké okolí. Naučíme se poznávat ptáčky a květiny, hravě připravíme ohniště, a můžeme si vyzkoušet i vaření na ohni.

   Odkaz: medlanka.frankbold.org/letni-primestske-tabory-2017/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • FLORBALOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP PRO MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2002-2005) - 22.-26.8.2016

   TRÉNUJ S NEJLEPŠÍMI
   Užij si poslední prázdninový týden na florbalovém kempu s reprezentanty ČR
   Baví tě florbal?
   Chceš si užít týden plný legrace, her a florbalu?
   Chceš poznat nové kamarády a trénovat s florbalovými reprezentanty ČR?
   Potom je tento florbalový kemp přímo pro tebe :-)
   TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ:
   22. - 26. 8. 2016, Víceúčelová sportovní hala VUT CESA Brno, Technická 14, 621 00 Brno.
   Aktivity budou zaměřeny na různé florbalové činnosti, všeobecnou sportovní přípravu a rozvoj základních pohybových dovedností. Tréninky povedou certifikovaní trenéři florbalu ve spolupráci s reprezentanty ČR. Program bude probíhat nejen ve sportovní hale, ale i na venkovních hřištích dle počasí.
   Časový rozsah: Kemp probíhá každý den od 8:00 do 16:00-16:30 hod.
   Stravování: Pitný režim, teplý oběd, dopolední a odpolední svačina. Čím se vybavit: Sportovní oblečení, florbalka, či brankářské vybavení, sálovky i boty na venkovní hry, hygienické potřeby, případně léky a kopii kartičky zdravotní pojišťovny. (pokud potřebujete zapůjčit florbalku nebo vybavení pro gólmana, napište prosím do poznámky v přihlášce)
   Zdravotnická služba: Po celou dobu kempu bude k dispozici osoba pověřená touto činností. Členové Florbalu Židenice, z.s. jsou úrazově pojištěni.
   Účastnický poplatek: 2000 Kč (zahrnuje: pronájmy sportovišť, stravování a pitný režim, účastnické triko).
   Část nákladů je hrazena z dotací MMB. Podle příslušných předpisů může na kemp přispět odborová organizace, zaměstnavatel či sociální odbor městského úřadu.
   Platba: Bankovním příkazem na účet číslo 2800880201/2010 nejpozději do 30.5.2016. Do poznámky uveďte: primestsky kemp a jméno dítěte. Var. symbol 20160822
   Kontaktní osoba:
   Ing. arch. Šárka Stará, tel. 608 409 062, e-mail: sarka.stara(zavináč)fbczidenice.com

   Odkaz: www.fbczidenice.com/clanky/trenuj-s-nejlepsimi

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Centra volného času v Brně (Lužánky- Lidická, Lesná, Lány, Lata atd.)

   Kvalitní a levné příměstské tábory s různorodým zaměřením: sport, pěstování rostlin, výtvarné činnosti, pro chovatele, atd. Přehled je v odkazu.

   Odkaz: www.luzanky.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 4 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • LETNÍ příměstské TÁBORY do ZOO Brno

   Přihlašování dětí (ve věku 7–12 let) do letního příměstského tábora v Zoo Brno proběhne na začátku května na webu zoologické zahrady (www.zoobrno.cz), kde si zájemci vyplní přihlášku a odkud si vytisknou přílohy.

   Odkaz: www.zoobrno.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 3 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • PŘÍMĚSTSKÉ SPORTOVNÍ TÁBORY RIVIÉRA – pro děti od 7 do 15 let

   Sportovní tábory na Riviéře (pro děti od 7 do 15 let) spojují většinu výhod klasického a příměstského tábora – téma, od kterého se odvíjí táborové hry na čerstvém vzduchu v přírodě, profesionální výuka plavání pod dohledem vyškolených trenérů SKP Kometa a spousta sportovních aktivit, jejichž cílem je dostat děti od počítače do přírody a ukázat jim, že sport, příroda a přátelství jsou důležitou součástí našeho života. Pro zájem rodičů i dětí je zde možné zvolit si i vegetariánská jídla. Touží se Vaše děti proměnit v kouzelníka či čarodějku a naučit se kouzla, přípravu lektvarů nebo dokonce famfrpál tak jako Harry Potter? Láká je honba za pokladem, stavba pirátského voru a potápění za perlami? Pak neváhejte a přihlaste se ještě dnes na našich webových stránkách. Kontakt: 776 799 220, petrikhasek(zavináč)gmail.com.

   Odkaz: www.plavani-bazenky.cz/primestske-tabory/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (3.4/5) - hodnoceno 15 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Léto 2017 pro malé děti, školáky i rodiče s dětmi

   na Vysočině - Letní pobytové tábory pro rodiče s dětmi od 1 roku 16. - 23. 7. 2016 Do pohádky za zvířátky, 23 7. - 30. 7. 2016 Z pohádky do pohádky, pro rodiče s dětmi od 2 let 13.8.-20.8. Pohádky na statku,Letní pobytový tábor pro školáky 16.-30.7. Unikátní fesmírné obrdodružsfí Informace a přihlášky: www. ALFADECK.cz/leto-2017, CAV(zavináč)alfadeck.cz, 608 608 011

   Odkaz: www.alfadeck.cz/leto-2017/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstský letní tábor s KREATIVNÍ angličtinou v Bystrci

   Anglická škola pro děti pořádá příměstské tábory v Bystrci. Program probíhá ve dvou částech. Dopoledne probíhá anglická výuka hravou a interaktivní formou. Veškerá komunikace s dětmi je v anglickém jazyce. V odpoledním programu děti navážou na dějovou linku jednotlivých témat tábora. V duchu jednotlivých příběhů bude probíhat celý příměstský tábor s vrcholným zakončením v pátek. V rámci tohoto programu se děti mohou těšit na výlety, sportovní aktivity, výtvarné a kreativní činnosti, závěrečnou pokladovou hru a mnoho dalšího. Jednotlivá témata: 6.7.-10.7. (7-11 let) Piráti v Sargasovém moři, 13.7.-17.7. (7-11 let) Poklad Inků, 20.7.-24.7. (7-11 let) Vesmírná odysea, 27.7.-31.7. (12-15 let) Rychlé Šípy, 3.8.-7.8. (6-9 let) Hledá se Nemo. Kapacita jednoho tábora je 8-12 dětí. Program probíhá každý den od 8 do 16 hodin na Říčanské 13, Brno-Bystrc. Cena tábora: 2800,- Kč (zahrnuje: 2 svačiny, teplý oběd v restauraci u Richarda, zajištění pitného režimu, jízdné, pojištění). Po celou dobu konání tábora je zajištěna účast pedagoga a zdravotníka.

   Odkaz: www.kreativnianglictina.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Filiánek, z.s.

   Nabízí pro děti Baletní školu Filiánek, Baletní školku Filiánek, příměstské tábory, výukové programy pro mateřské školy, vzdělávací kurzy pro dospělé i programy pro seniory. Najdete nás na Antonínská ul 18 v Brně. http://www.filianek.cz , http://www.skolka-filianek.cz, http://www.balet-filianek.cz

   Odkaz: www.filianek.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (2/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Mateřské centrum Loučka

   Mateřské centrum Loučka, Botanická 16, budova kina Art, Brno zve děti na tradiční PŘÍIMĚSTSKÉ TVOŘIVÉ TÝDNY. Termíny od : 7.7., 13.7. zaměřený na AJ , 20.7. , 27.7., 3.8., 10.8. ,17.8 . zaměřený na výrobu šperku, vhodný pro deti od 8 let a 24.8. Co budeme dělat ? Hlavně tvořit a vyrábět z Fima, kůže, knoflíků, budeme smaltovat, šít na stroji, drátovat, malovat na sklo, navlékat korálky a vyrábět šperky, batikovat , plést z pedigu , plstit vlnu ..... Budeme si hrát v okolních parcích, chodit do kina. Navštívíme přírodní zahradu U Smrku. Co budete potřebovat ? Náhradní oblecení, papučky, dvě svačinky a láhev na pití. Cena ? 1900,- sleva na sourozence 200,- cena je včetne obědu, pitného režimu a výtvarného materiálu. podrobné info o tématech jednotlivých týdnu naleznete na našich webových stránkách. Všechny turnusy jsou rozděleny podle věku dětí na kategorie 3-6 let a starší děti. (vhodné pro sourozence)

   Odkaz: www.louckavbrne.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Lyžák - letní tábor Bory

   Občanské sdružení Lyžák Junior vzniklo v roce 1999 jako pokračovatel lyžařského oddílu SK Královopolská. Zabývá se celoroční prací s dětmi a mládeží, ale akcí se mohou zúčastnit i rodiče členů, přátelé a příznivci. Cílem sdružení je smysluplné a sportovní trávení volného času členů i dalších účastníků. Letní tábor BORY je každoroční prázdninové soustředění pro členy oddílu i pro další kamarády, hlavně pro děti od 7 do 15 let, známé a rodiče s menšími dětmi (tábora se mohou zúčastnit i nečlenové a další zájemci) v areálu stanového tábora v Borech u Křižanova. Program je rekreační, sportovní a zábavný - celotáborová hra, koupání v blízkém rybníku, hry na hřišti i v lese, pěší výlety, poznávání přírody, lanové centrum, stezka odvahy, olympiáda - sportovní soutěže, diskotéky, taneční soutěž a mnoho dalších her a zábav.

   Odkaz: www.lyzak.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 3 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstské tábory v dětském lesním klubu Šiška v Kohoutovicích

   CENA: cca 1450,- (strava, pedagogové, program, materiál) Hledáte pro svého předškoláka příměstský tábor v přírodě? Připravili jsme pro vaše děti zábavný program výhradně ve venkovním prostředí. Budeme běhat, skákat, tvořit , zpívat, tancovat, hrát si a povídat v lese i na naší zahradě. Na oběd sníme něco zdravého, přečteme pohádku a budeme lenošit. Najde se čas i pro volné hry a výlety za zvířátky do obory. Na poslední den připravíme pro rodiče malou slavnost s překvapením. Zázemí máme na zahrádce u obory Holedná. Výborná dostupnost MHD - 10 minut z centra Brna - zastávka Libušina třída. Kontakt: lesniklubsiska(zavináč)email.cz, tel.: 728272470

   Odkaz: www.lesniklubsiska.webnode.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 2 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Klub Josefínka při MŠ Josefínka

   Klub Josefínka, který funguje při MŠ Josefínka pořádá pro děti 1. a 2. tříd ZŠ Letní prázdninová dobrodružství. Každý týden zažijeme spolu s dětmi jiné dobrodružství. Jeden týden z nás budou indiáni a jednou lovci mamutů. Pokud ještě Vaše dítě není školák, ale také potřebujete o prázdninách pomoc s hlídáním, je Vám k dispozici naše školka a jesličky Josefínka. Místo si rezervujte raději už od května.V době letních prázdnin máme otevřeno každý všední den od 7:30 do 16:30. Více se dozvíte na našich stránkách.

   Odkaz: www.msjosefinka.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Letní prázdninová školka

   Anglická mateřská škola Kindergarten Brno Campus, Netroufalky 797/5 ,62500 , Brno. Srdečně zveme všechny děti od 18 měsíců do naší letní prázdninové školky, kterou zahájíme 1.7.2013 a potrvá do konce prázdnin. Každý týden vybereme jeden tématický celek a tomu se budeme celý týden věnovat. Čekají nás každodenní výlety a velmi pestrý program.. Cena: 2.490 Kč / za týden - cena zahrnuje celodenní jídlo, výlety a aktivity Stravování zajišťuje firma Lakšmanna, která je jedním z nejvyhlášenějších dodavatelů stravy pro předškolní děti. Zveme také rodiče a děti ke Dni otevřených dveří, který proběhne 18.5.2013 od 13-18 hodin. Pro děti je připravený bohatý program – soutěžení s klaunem, minidiskotéka, skákací hrad a spousta dobrot. Více informací najdete na webových stránkách, nebo vše rádi sdělíme na tel.č.774 222 060 a emailu:campus(zavináč)kindergarten.cz

   Odkaz: www.kindergarten.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Česko-anglická školka Kinder-City

   Hledáte pro své děti zajímavé prázdinové vyžití? Přihlaste je na naše příměstské tábory Kinder-City. Ráno mezi 8.‐9. hodinou přivedete děti do Kinder-City a odpoledne mezi 16.‐17. hodinou si je opět vyzvednete u nás ve školce. V průběhu dne se o děti postarají zkušené učitelky, z nichž jedna bude komunikovat s dětmi v anglickém jazyce. Každý tábor zahrnuje 2 vzdělávací bloky anglického jazyka + jeden z níže uvedených projektů: Ochutnáváme Středomoří, Cesta za dinosaury, Cesta do vesmíru, Tenisový tábor. Školka sídlí na Černovické terase (na křižovatce ulic Těžební a Olomoucká).

   Odkaz: www.kinder-city.cz/letni-tabory2/

   hodnoceni webuhodnoceni webu (4/5) - hodnoceno 3 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • MAJDA AGENCY – POHYBOVÉ STUDIO

   Gorkého 8, Brno. e-mail: sarka(zavináč)majda–agency.cz , tel. : 543 240 222, 543 247 345. Pohybové studio s více než 15-ti letou tradicí nabízí příjemné prostory 3 cvičebních sálů v blízkosti centra města s bohatou nabídkou pro pro maminky i táty s dětmi. V letních měsících je k dispozici zahradní atrium pro venkovní pohybové aktivity , pro maminky ( táty) s dětmi je připraveno bezplatné parkování v prostorách pohybového studia ! Nabídka aktivit pro rodiče s dětmi : 1) kurzy gravidjógy pro nastávající maminky , 2) dopolední cvičení power yogy a pilates pro mámy + mimi ( cvičení probíhá společně s dětmi v sále) , 3) dopolední kurzy power yogy pro maminky ( táty) se zajištěným hlídáním dětí chůvičkou , které probíhá ve vedlejší dětské herně, 4) kurzy dětské jógy – společné pro maminky a děti již od 1 roku , Happy jóga pro děti již od 3 let , DANCE + JÓGA SMILE pro děti od 6 let , 5) souběžně probíhající odpolední kurzy dětské jógy a kurzy Power yogy pro mámy (táty) – rodiče mohou čas čekání na dítě strávit cvičením ! , 6) příměstské tábory v Brně s jógou , pohybovými aktivitami, tenisem , taneční průpravou i angličtinou pro děti ve věku 5 – 12 let , 7) víkendové i týdenní pobytové cvičební programy pro maminky ( táty) + speciální samostatný program pro děti - Jeseníky, Vysočina . !!! Těšíme se na všechny malé i velké !!!

   Odkaz: www.majda-agency.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (5/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Sportovní tábor pro děti od 5 let

   Sportovní agentura Outdoor Sportwave pořádá sportovní příměstské tábory.Kde: Areál oddílu Orel Komín, Kníničská 15, 624 00, Brno - Komín. Děti se na našem sportovním táboře seznámí se základy různých sportů a netradičních sportovních discipín. Dozví se základní techniky sportu a pravidla hry. Nejvíce času však stráví hrou a nácvikem herní taktiky. Týdenní cyklus příměstského sportovního tábora povede ke zlepšení sportovní kondice dětí a jejich všestranného pohybového rozvoje. Také budou mít krásnou vzpomínku na léto 2014, které bylo plné legrace a sportovního vyžití. Disciplíny: Beachvolejbal, skalní lezení , badminton, nohejbal, ringo, softball , střelba (kladkové luky, vzduchové pušky a pistole, foukačky), disc golf , cubb, slack line, bungee running.Program dne: 7.45 příchod , 8.00 – 11.30 dopolední blok, 11.30 – 12.30 oběd (stravování je zajištěno v restauraci), 12.30 – 13.00 polední volno (děti zůstávají v areálu pod dozorem trenérů), 13.00 – 16.00 odpolední blok. Cena příměstského sportovního tábora: 2 600 Kč (v ceně je zahrnuto stravování).

   hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Lassies příměstský tábor Ledové království s kouzelnou hůlkou aneb s kámoškou mažoretkou - 3.8-7.8.

   Centrum Šumavská 416/15, Brno. V ceně: Hůlka, oběd, pitný režim, materiál na odpočinkové tvoření . Cíl: Správné držení těla, pochodování a točení hůlky, hry, tvoření, malé vystoupení na závěr a v neposlední řadě získání nových kamarádek.

   Odkaz: www.mazoretky-brno.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Příměstské tábory v Bioskopu- vědeckém a výukovém centru Masarykovy univerzity

   Chcete o prázdninách zažít něco opravdu nevšedního? Chcete si vyzkoušet spoustu pokusů a naučit se nové věci? Chcete strávit týden ve vědecké laboratoři? Vyberte si z naší nabídky týdenních kurzů! Témata: Barvě na stopě (6+), Cesta do hlubin buněčného mikrosvěta (12+), Tajemný svět DNA (16+). Místo: Univerzitní kampus MU. Program dne: 8:30 - příchod, 9:00 - 12:00 - odborný program v laboratoři (krátký teoretický úvod, praktická část) 12:00 - oběd, 12:30 - 16:00 - volnější odpolední program tématicky zaměřený (v laboratoři nebo venku), 16:00 - konec denního programu, odchod. S sebou: vhodné oblečení do laboratoře (spíš starší s možností umázání. Pláště Vám zapůjčíme), pití a svačinu, přezůvky, pláštěnka, vhodná obuv a oblečení na ven. Ostatní potřebné věci dostanete během kurzu. Maximální počet míst v kurzu je 12. Zájemci nad tento počet budou zařazeni jako náhradníci a v případě uvolnění místa budou včas informováni.

   Odkaz: bioskop.muni.cz/cs/kalendar-kurzu/letni-skoly

   hodnoceni webuhodnoceni webu (0/5) - hodnoceno 0 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Viki Kids Club

   Centrum Viktoria, Vodařská 2, Brno- Komárov pořádá sportovně-jazykové příměstské tábory se zaměřením: 1) ANGLIČTINA PRO ZAČÁTEČNÍKY A SPORTOVNÍ AKTIVITY (vhodné pro děti od 5 let) - cena: 2600Kč, 2) ANGLIČTINA PRO POKROČILEJŠÍ S RODILOU MLUVČÍ A SPORTOVNÍ AKTIVITY - cena : 3000,-K č

   Odkaz: www.vikikidsclub.cz

   hodnoceni webuhodnoceni webu (3/5) - hodnoceno 2 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
  • Jazyková škola Light Point s r.o.

   Letní jazykové kurzy jsou určeny pro děti od 3 let a probíhají v prostorách jazykové školy Light Point každé léto. Kurzy probíhají pod vedením zkušených zahraničních i českých lektorů.Týdenní intenzivní kurz – půldenní -kurz probíhá v dopoledních hodinách formou her s využitím metodiky Hocus a Lotus. Týdenní intenzivní kurz – celodenní: Celodenní výuka je rozdělena do dvou částí. Dopolední výuka probíhá v prostorách jazykové školy formou her a metodiky Hocus a Lotus. Odpolední výuka je obohacena o aktivity mimo prostory jazykové školy, exkurze např. v ZOO, Antroposu a na závěr grilování. Kontakt: Jazyková škola Light Point,s.r.o., Vítězslavy Kaprálové 14, 618 00 Brno.Kontaktní osoba:Veronika Ivakina,ivakina(zavináč)lightpoint.cz,Tel:603-848281

   Odkaz: www.lightpoint.cz/index-60.php

   hodnoceni webuhodnoceni webu (1/5) - hodnoceno 1 ×
   Ohodnoťte tento web Napsali jste o webu
    
OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena