Internetový portál Na mateřské v Brně
Připravujete se na mateřskou dovolenou nebo už jste na mateřské
a hledáte dětské koutky, obchody, bazary, školky, hlídání dětí atd?
Spoustu odkazů na toto téma najdete právě zde.

Aktuální informace

PODZIMNÍ PROGRAM VE VIDA! - Nadchněte se společně s dětmi pro vědu

2023-07-09

VIDA! centrum, Křížkovského 12, Brno.
Nezoufejte, že je tady podzim. VIDA! nabízí program plný zábavné vědy pro úplně každého i na podzim. Těšte se na hravé exponáty, program s pokusy pro děti nebo poutavé 3D filmy! Otevřeno máme každý den a zábavu si tu užije celá rodina.
I na podzim si užijete zábavný program plný pokusů a vyrábění. V Divadle vědy denně hrajeme představení s pokusy. V zábavné show Potápěč si užijete množství vodních pokusů a představení jevů, které zažijete při potápění. Víte, proč se gumoví medvídci ve sladké vodě zvětší? A proč se vám ve vodě tvoří na prstech varhánky?
Rozhodně byste neměli minout 3D film Poslední útes. Prozkoumejte korálové útesy a poznejte rozmanité živočichy, kterým korály poskytují útočiště a tvoří s nimi vlastní ekosystém. Už jen do konce listopadu!
Pro rodiny s dětmi
O víkendu a svátcích s dětmi navštívíte dílny s pokusy. Vydáte se Po stopách kapitána Nema ze slavného příběhu Dvacet tisíc mil pod mořem. Setkáte se se svítícími živočichy, prozkoumáte těla mořských korýšů nebo uvidíte implozi. Pro malé i velké kutily je denně je otevřená bastlírna kde se vyrábění nekladou žádné hranice.

Odkaz: vida.cz/a/podzim-ve-vida

Další aktuality...

OBR
ALMARA
Copyright © 2009 www.namaterskevbrne.cz | Všechna práva vyhrazena