8.ročník soutěže s lanovým centrem Jungle Park o volné vstupenky!

Jungle park je lanové centrum nacházející se v samém srdci Brna. Rozléhá se v nádherném prostředí lesa kolem řeky Svratky. Jeho poloha v bezprostřední blízkosti městského koupaliště Riviéra a BVV z něj dělá pro svou dostupnost atraktivní místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Jungle park je sportovně-rekreační areál, určený nejširší veřejnosti – dětem, mládeži, dospělým, jednotlivcům i kolektivům, sportovním klubům, zájmovým kroužkům, bezpečnostním složkám a všem, kteří chtějí zažít netradiční zážitek v korunách stromů. Velmi vhodný je park pro školní výlety. Přinese dětem dobrodružství v přírodě a obohatí je o nové zážitky a zkušenosti.

Jaké lezecké trasy park nabízí:

Základní trasa - je nejdelší, s 33 překážkami, zavěšená ve výšce 3-7m nad zemí o celkové délce 356m. Středně obtížná, obzvlášť kouzelná při nočním lezení. Minimální výška lezce 140cm.

Bálúova Junior trasa – lehká, zábavná, vzrušující s 20 překážek o celkové délce 180m. Určená hlavně rodinám s menšími dětmi. Minimální výška lezce 120cm v doprovodu osoby starší 15 let. Od 140cm samostatně.

Mauglího dětská trasa – určená těm nejmenším. Speciální samojistící systém zajišťuje bezpečné lezení dětem již od 4 let, resp. od výšky 100cm. Trasu tvoří okruh 10 lanových překážek zavěšených ve výšce 2-4m. Děti na trase postupně vyzkoušejí nejrůznější lávky, žebříky a sítě. Na závěr trasy překonají ve speciální jezdící houpačce vzdálenost třicet metrů.

Šer Chánova adrenalinová trasa Náročná trasa s 20 překážkami, o délce 200m, která je určená zdatným a odvážným lezcům. Prověří Vaši fyzickou sílu, obratnost a taktiku. Doporučujeme nejdříve vyzkoušet méně obtížné trasy, abyste si osahali úroveň náročnosti překážek. Minimální výška lezce 165cm.

V parku vás čekají i dva 40m přejezdy přes řeku Svratku.

Pro děti je dále k dispozici:

Nová dětská lezecká stěna - Boulder systém, která je volně přístupná a jejíž cesty stavěli úspěšní čeští sportovní lezci – Adam Ondra (mistr světa v kombinaci 2011), Silvie Rajfová (juniorská mistryně světa), Helena Lipenská (11. Místo na MS 2001). Slavnostní odhalení stěny proběhlo v rámci akce Hon na velikonoční vajíčka v roce 2013.

POWERFAN – adrenalinový bonbónek, který nabídne skok volným pádem z 13m a zároveň i jemné přistání na zemi.

POWERISER - Sedmimílové boty. Naše vrcholná atrakce, v Brně si můžete jedině u nás vyzkoušet revoluční sportovní pomůcku, která změní Váš pohled na svět. Nejdříve se naučíte znovu chodit a pak už je jen na odvaze každého jak s obrovskou energií naloží.

Další atrakce: Bungee trampolína, trampolína, jednokolka, chůdy.

Otevírací doba: Duben So-Ne 10-18 hod., květen So-Ne 10-19 hod., červen So-Ne 9-20 hod. , čevence-srpen denně 9-20 hod., září Pá 14-18 hod., So-Ne 9-18 hod., říjen So-Ne 10-17 hod., listopad So-Ne 10- 16 hod.

Akce: 29.6. Hurá na prázdniny, noční lezení 16.6., 14.7., 18.8.

Odpovězte správně na uvedenou otázku a vyhrajte jednu z deseti volných vstupenek do lanového centra. Vstupenka je určena na 1 trasu. Soutěž trvá od 5.4.2018 do 5.5.2018. Výherci budou vyhlášeni 6.5.2018 na www.namaterskevbrne.cz.

Soutěžní otázka:

Jak se nazývá nejdelší lezecká trasa o délce 356 m s 33 překážkami ?


a) Šer Chánova adrenalinová trasa
b) Bálúova Junior trasa
c) Základní trasa

Jméno
Příjmení
Ulice
Město
PSČ
E-mail
 
Antispamový filtr: kolik je    o s m   a   p e t  ? Zapište císlicí.